Miks on nuuskimispall sinu koerale kasulik?

06.02.2024
Miks on nuuskimispall sinu koerale kasulik?
Nuuskimispallid on koertele kasulikud mitmel põhjusel:
1. Vaimne stimulatsioon: Nuuskimispallid pakuvad koertele vaimset väljakutset, kuna nad peavad kasutama oma nuuskimisoskust, et leida peidetud maiuseid.
 
2. Stressi leevendamine: Nuuskimine on loomulik ja rahustav tegevus koertele. Nuuskimispallide kasutamine võib aidata leevendada stressi ja ärevust.
 
3. Aktiivsus: Kuigi nuuskimine ei pruugi olla sama intensiivne kui näiteks jooksmine või mängimine, peavad koerad liikuma ja oma nina kasutama, et leida peidetud esemeid. Nina- ja ajutöö on koertele väsitav.
 
4. Igavuse ennetamine: Nuuskimispallid on suurepärane viis hoida koeri tegevuses ja ennetada igavust, eriti juhul, kui nende omanikel ei ole palju aega nendega tegeleda või kui koerad veedavad palju aega üksi.
 
Kokkuvõttes võib öelda, et nuuskimispallid on mitmekülgsed ja kasulikud ning aitavad rahuldada koerte loomulikku nuuskimise vajadust ning tagavad nende vaimse ja füüsilise heaolu.
 
Koerapoes müüdavad nuuskimispallid on kõik minu enda valmistatud ning saadaval kahes suuruses.

Suured nuuskimispallid leiad siit: https://www.koerapood.ee/et/a/nuuskimispall ning väiksemad siit: https://www.koerapood.ee/et/a/vaike-nuuskimispall