Meie lugu

Minu elu muutus 100% kui meie võtsime koera, juba esimesel päeval sain aru, et ei ole olemas sellist looma nagu "lihtsalt koer". Jack polnud ainult see nunnu karvapall, kes mööda elamist ringi tatsab ja ajaviiteks diivanit närib. Temas oli palju hirmu ja ebakindlust. Võib-olla sellepärast, et esimesed elukuud veetis ta alkohoolikute juures, kes unustasid teda vahepeal toita. Võib-olla tuli see elust varjupaigas, kus ta oma kolmanda elukuu veetis. Kõik see oli ajal, kui kutsikas peaks elama hubases ja turvalises keskkonnas. Aga Jacki elu algas teisiti. Oma koju jõudis ta umbes 4ndal elukuul (ta täpne sünniaeg on teadmata) ja siis muutus kõik. Jackil oli üksindusahastus, närvilisus, oskamatus rahuneda jne jne jne. Vaikselt-vaikselt asusime koos maailma avastama. 

Kui ennem Jacki arvasin, et koera omamine tähendab elementaarset kuulekusõpet ning igapäevaseid jalutuskäike siis elu temaga õpetas, et koertele on vaja pakkuda ka mõttetööd.  Sel ajal aga toiduga täidetavaid mänguasju jms oli raske leida, lakkumis- ja nuuskimismattidest polnud ma üldse midagi kuulnud. Nüüd aga soovitan neid kõigile :)

Miks just Koerapood?
Sest olin väsinud sellest, et lemmiklooma poodides pidin ikka ja jälle toodete koostist lugema ning pidevalt pettuma. Nii palju ületöödeldud toitu ja maiuseid on kaubandudes, naharulle pleegitatakse, maiustes on teravilja ning naturaalseid ja loomuomaseid toite- närimismaiuseid oli ülikeeruline leida.


Nii sündiski novembris 2021 Koerapood e-pood.


Koerapoodi tooteid valides küsin endal "Kas annaksin seda oma koerale?" Põhifookus on koera heaolul, nii füüsilisel kui vaimsel.  Samuti ei leidnud ma mitte kuskilt sel hetkel nuuskimispalle, neid hakkasin siis ise meisterdama. Nüüdseks valmistan ka nuuskimismatte ning punutud mänguasju. Minu valmistatud tooted leiad "Koerapoe Käsitöö" kaubamärgi alt. 

Suur aitäh Teile kõigile, kes olete tee Koerapoodi leidnud ning toetate ühe naise ja tema koera ettevõtmist. Ning veel ägedam on see, et veebruari lõpus avas uksed ka füüsiline kauplus Kundas. 

Meile saab kirjutada info@koerapood.ee 
Oleme ka Facebookis www.facebook.com/koerapood ning Instagramis @koerapood. 

Heade soovidega,
Astra&Jack