KKK

Kas kogu kaup on laos olemas?
Jah, tellida saab vaid neid tooteid mis on laos olemas. Laojääki näete toote info juures. Kui toode on vahepeal otsa saanud, siis kuvatakse laojääk 0 ja toodet tellida ei saa. Poest otsa saanud toote tarneaega saate küsida info@koerapood.ee
 
Kui kiire on tarne?
Enamasti 2-5 tööpäeva. Tellimused, mis tulevad ennem kella 10.00 , postitan võimalusel samal päeval. Kuna meie kohalikke pakiautomaate tühjendatakse suhteliselt vara, siis paraku hilisemad tellimused lähevad teele järgmine tööpäev. 
 
Mis maksevõimalused on Koerapoes?
Maksta saab pangalingiga (LHV, SEB, Swedbank, Luminor, Coop, Citadale) või teha ise ülekanne.
Alates 30€ tellimusest saab kasutada ka järelmaksuvõimalusi, mida pakub Esto As- Maksa Hiljem, Järelmaks, 3-osaline SLICE makseviis.
 
Tegin tellimuse aga makselink ei toiminud/makse ebaõnnestus vms.
Tehnilisi viperusi juhtub ka parimatel. Aga pole hullu.  Kinnituskirjas, mis tuli sinu meilile on makselink olemas võid sellega uuesti proovida. Või teha ise pangaülekanne:
Jakstar Oü 
EE577700771007023296
Selgitusse tellimuse number.
 
Nb!Tellitud tooted on broneeringus 24h, peale seda tellimus tühistatakse, kui makset pole laekunud.
 
Tahaksin toote kohta rohkem infot, kuhu pöörduda?
info@koerapood.ee,  Facebook @koerapood chatti või Instagram @koerapood. Helistada saab ka 54850836 (kui ma ei vasta, siis olen koeraga väljas) 
 
Olen ostnud Koerapoest teatud toote , tahaks veel tellida aga enam ei leia seda toodete nimekirjast, mida teha?
Ole hea ja võta minuga ühendust info@koerapood.ee, saan ehk juurde tellida ja tarneaega täpsustada. Koerapood on veel väike ja värske pood ning laojäägid pole suured. Seega nii võib juhtuda küll. Aga me õpime ja areneme ning teiega koostöös muutume järjest paremaks.
 
Kas tagastada kaupa ka saab?
Ikka! Koerapoe e-poest ostes kehtib 14-päevane õigus tagastada tellitud toode/tooted. Toode peab olema kasutamata, originaalpakendis koos kõikide siltidega, mis toote küljes olid. Toote tagastamisega seotud postikulu tasub ostja. Raha tagastatakse 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. Kui soovite tellitud toodet tagastada, siis kirjutage info@koerapood.ee
 

Koerapoes on võimalik maksta pangalingiga või pangaülekandega.

Maksa Hiljem lahendus annab Sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Lahendus kehtib ostukorvile alates 30€