Tetra kalade täissööt Tetramin graanulid 15gr

Kaubamärk: Tetra
Laoseis: 4
Hind:
1,49 €

99,33 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   

TetraMin Granules on bioloogiliselt tasakaalustatud graanulsööt dekoratiivkaladele, mis katab igapäevasel söötmisel täielikult nende toitumisvajadused. Peeneteralised graanulid pehmenevad kiiresti ja vajuvad aeglaselt põhja, mis teeb need kättesaadavaks akvaariumi keskmisel tasapinnal toituvatele kaladele. Söödas sisalduvad prebiootikumid toetavad kalade elutalitlust ja võimet toitaineid omastada. See tagab kalade hea kasvuvõime, elujõulisuse ja erksa värvi ning hoiab akvaariumi vee selgena.

Koostis: kala ja kalasaadused, taimsed valguekstraktid, teravili, köögivili, taimset päritolu kõrvalsaadused, pärmid, õlid ja rasvad, limused ja koorikloomad, mineraalained, vetikad, suhkrud (oligofruktoos 1%).
Analüütilised koostisosad: toorproteiin 44%, toorõli ja -rasv 11%, toorkiud 2%, niiskusesisaldus 8%. Söödalisandid. Vitamiinid, provitamiinid ja samalaadse toimega keemiliselt täpselt määratletud ained: A-vitamiin 29 870 IU/kg, D3-vitamiin 1870 IU/kg. Mikroelementide ühendid: mangaan (mangaan(II)sulfaat, monohüdraat) 67 mg/kg, tsink (tsinksulfaat, monohüdraat) 40 mg/kg, raud (raud(II)sulfaat, monohüdraat) 26 mg/kg. Värvained, säilitusained, antioksüdandid.

Sarnased tooted
,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
5,90 €
,   Laoseis: 1 ,   Maitse:
3,99 €
,   Laoseis: 1 ,   Maitse:
5,69 €
,   Laoseis: 5 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
2,95 €