Millamore Supersoft allapanu 10l

Kaubamärk: Millamore
Laoseis: 1
Tarneaeg: 2-5 päeva
Hind:
5,49 €

0,55 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Eestis toodetud haavapuust 100% naturaalne Millamore Supersoft allapanu

Sobib väikestele närilistele: hamstritele, hiirtele, rottidele, liivahiirtele, samuti roomajatele ning karvututele ja tundliku nahaga väikeloomadele.

Millamore allapanu on loodud just mõeldes näriliste, roomajate ja lindude vajadustele. Millamore allapanu valmistamisel ei ole kasutatud puidu- ega paberitöötlemisjääke, vaid on valmistatud puhtast, töötlemata haavapuust (Populus tremula). Millamore allapanul on suurepärane hügieenilisus: imavus- ja lõhnakontroll ning laboratoorselt tõestatud ohutus, et nad ei sisalda haigustekitajaid ega kahjulikke keemilisi ühendeid.

Millamore allapanu on hügieeniline ja turvaline nii loomadele kui ka inimestele. Haavapuust allapanu on soovitatud ka loomaarstide poolt, sest haavapuul on okaspuudega võrreldes madal vaigusisaldus ning on fenoolide vaba. Millamore allapanu kuivatatakse kõrgel temperatuuril (üle 100 °C), mistõttu on allapanu hea vedeliku imavusega, bakterite, hallituse ja seente vaba. Lisaks läbivad Millamore allapanu tooted mitmetasandilise tolmu eraldamise protsessi, et välistada tolmu ja allergeene.

Millamore tooted hoiavad puuri ja toa puhtana – allapanu ei kleepu lemmiku käppade ega karva külge ning looma liikumisel ei lendle puru laiali. Millamore allapanu on biolagunev ning valmistatud jäätmevabalt taastuvenergiat kasutades. Millamore allapanu on valmistatud kontrollitud, FSC® sertifikaadiga puidust, millega on tagatud jätkusuutlik ja vastutustundlik metsamajandamine.

Soovitame puuri puhastada ning allapanu vahetada vähemalt 1 kord nädalas. Hoida pakendit kuivas kohas.

10l/2kg
Sarnased tooted
,   Laoseis: 1 ,   Maitse:
5,29 €