PlaqueOff merevetikapulber, täiendsööt koerale/kassile 40gr

Kaubamärk: PlaqueOff
Laoseis: 2
Hind:
15,99 €

399,75 €/Kg
Kogus: - +
   - või -   

Tootetutvustus
PlaqueOff® Animal on rahvusvaheliselt patenteeritud toode, mis võitleb hambakivi ja hambakatuga hammaste pinnal ja vähendab bakteriaalset survet. PlaqueOff® Animali toimeaine on naturaalne taimne merevetika D1070 ekstrakt. 

PlaqueOff® Animalil ei ole lokaalset mõju, see toimib süsteemselt. Toidu seedumisel imenduvad komponendid verre, seejärel eritub sülge ühend, mis hoiab ära hambakatu kogunemist hammastele. On teada, et sülje koostis võib aidata tõrjuda hambakivi ja hambakattu moodustavaid baktereid. Kliinilised uuringud inimestel on näidanud, et ainete kogunemine hambaemailile on vähenenud kuni 88% ja hambakivi on kas täiesti kadunud või muutunud väga poorseks ja kergesti eemaldatavaks. Humaanuuringutel on tulemused olnud märgatavad isegi juba 4-8 nädala pärast ja need on regulaarsel kasutamisel paranenud. PlaqueOff® Animali tuleks kasutada iga päev.
Euroopa patent nr. 1328285B1. Globaalne patent kinnitamisel.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: Koerad kuni 10 kg ja kassid: ½ -1 lusikatäis* päevas. Koerad 10-25 kg: 1-2 lusikatäit päevas. Koerad üle 25 kg: 2 lusikatäit päevas. * 0,05 ml mõõtelusikas on tootega kaasas. Alustage väiksema doosiga, et loom maitsega harjuks. Seejärel suurendage kogust soovitatava doosini. Segage toiduga või raputage selle peale. Kõik koerad on erinevad ja mõnikord võib soovitatav doos olla liiga väike. Kui kahe kuu jooksul mingit mõju märgata ei ole, võite kogust suurendada. Kui tulemused ilmnevad, vähendage kogus taas tavadoosini. mTeadaolevaid kõrvatoimeid ei ole, kuigi mõnel loomal võib tekkida kerge kõhulahtisus. Sel juhul vähendage lihtsalt doosi ja siis suurendage see järk-järgult tavaliseni. Ette on tulnud mõningaid allergilisi reaktsioone nagu sügelemine, ekseem jne. Selle põhjuseks on allergia merevetikate vastu. Halva hingeõhu ja hambakivi vähenemise kiirus on loomadel erinev.

Koostisosade loetelu
Koostis: Naturaalne taime element merevetikas D1070, mis sisaldab: polüsahhariide 52%, mineraalaineid ja mikroelemente 22%, valke kõikide aminohapetega 6%, kiude 6%, oomega-3 rasvhappeid 2%, tuhka 17%. Sisaldab naturaalset joodi. 1 mõõtelusikatäis PlaqueOff Animali sisaldab umbes 0,2 mg joodi. Suhkrut, säilitus- ja värvaineid ei ole lisatud.

Hoiatused
Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Hoida kuivas ja toatemperatuuril.
Avatud toode tuleks ära kasutada 24 kuu jooksul.

Netokogus
40 g

Tootja, pakendaja, turustaja
SDC SwedenCare AE

Sarnased tooted