Loomale Pai valuvaigistav eeterlike õlide segu (30ml)

Kaubamärk: Loomale Pai
Laoseis: 1
Tarneaeg: 2-5 päeva
Hind: 24,90 €
22,41 €

830,00 €/L 747,00 €/L
Kogus: - +
   - või -   

Valu märke on mitmeid ja kui need ära tunned, võid varakult koera valule jaole saada. See on loomulik, et jälgime koera olekut ja tema keha. Kõige levinumad valu märgid on: hääl, lakkumine, näksimine, kiirem südamerütm ja hingamine, raskus liikumisel, vähenenud söögiisu, ebaloomulik asend, rahutus jne.

Kehal on omadus pikema kuuriga keemilistele tablettidele resistentseks muutuda, seega on eeterlike õlide segud heaks toetuseks valu kaotamisel. Valuvaigistav eeterlike õlide segu on hea ja looduslik abimees valu vähendamisel või selle elimineerimisel.

Kasutamine: Kui väikesele tõule nt chihuahuale tuleks panna 5 tilka 1-2x päevas, siis malamuudile sobib kuni 15 tilka 1-2x päevas. Igapäevaseks kasutamiseks või 10- päevase kuurina nt düsplaasia, liigesepõletiku, operatsioonijärgse, trauma valu vähendamiseks. Muutused ilmnevad eelkõige stabiilse kasutamise juures.
Õlisegu kanda oma kätele ja seejärel masseerida õli koera käpapadjanditele, kubemesse, kõrvalestadele. Ei ole mõeldud seespidiseks kasutamiseks!
Enne kasutamist loksutada. Tiinete koerte puhul konsulteerida arstiga.

See on kõige puhtama koostisega sertifikaadiga testitud eeterlike õlide segu. Baasõliks fraktsioneeritud kookosõli. EI SISALDA lõhna-, värv-, säilitusaineid.
Koostisosad: Fraktsioneeritud kookosõli, küpressi, piparmündi, greibi, basiiliku, lavendli, majoraani, kopaiiva, kurkumi ja mürri eeterlikud õlid.

Järgida koguseid! Koguste üledoseerimisel võivad tekkida kõrvalnähud (naha ärritus, oksendamine).
Hoida päikesevalgusest eemal, toatemperatuuril, suletuna, lastele mitte kättesaadavas kohas. Kasutada vaid otstarbeliselt. Vältida silma sattumist.
Säilib peale avamist 3 kuud.

 

 
Sarnased tooted
,   Maitse:
17,99 € (10%)
19,99 €
Kokku sobivad tooted
,   Maitse:
17,99 € (10%)
19,99 €