Leucillin antibakteriaalne lahus 50/150/250ml

Kaubamärk: Leucillin
Laoseis: 8
Hind:
Al. 4,80 €

96,00 €/L 84,00 €/L

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +
   - või -   

Spetsiaalselt lemmikloomade tervise ja nahahoolduse jaoks välja töötatud Leucillin antibakteriaalne sprei, mis on efektiivne ka viiruste ja seente vastu.
Leucillin sobib kõigile imetajatele, lindudele ja roomajatele ning võitleb edukalt mitmesuguste nahaprobleemide vastu. Leucillin hävitab kuni 99,999999% bakteritest , mis on rohkem kui 99,9 ja võite olla kindel ,et pea ükski patogeen ellu ei jää
Aitab rahustada ärritunud, kuiva ja ketendavat nahka või ebameeldiva lõhnaga nahka ning aitab isegi lahtistel haavadel paraneda. Sobib ka hotspoti puhul. Leucillin on 100% ohutu kasutada tundlikes piirkondades, nagu lõiked ja väiksemad haavad, ning on täielikult kahjutu ka juhtudel, kus loom seda sisse võib lakkuda.Leucillini kasutatakse ka väikeste haavade puhastamiseks ja loputamiseks, hobustele kabjaprobleemide puhul bakterite hävitamiseks, seente vastu, prei puhul ideaalne vahend. Sobib kasutada ka silmade ja kõrvade piirkonnas, samuti tundliku naha korral. 

• Sobib kõikidele imetajatele, lindudele, roomajatele
• Töötab harmoonias keha immuunsüsteemiga
• Ei sisalda steroide, antibiootikume ega alkohole
• Säilitab terve sügelusevaba naha
• Mittetoksiline, naha pH  neutraalne, 100% ohutu
• Ei kipita ega ärrita
• Ei kahjusta terveid kudesid
• Ei vaja loputamist

Kasutamine: Lahuse optimaalse tugevuse saavutamiseks pihustage düüsi puhastamiseks kaks korda, seejärel kandke rohkelt otse abivajavale kohale või tehke marlilapike Leucilliniga kokku ja kandke tundlikumatele aladele (nt silmade ümbrus).
Kandke Leucellini rohkelt kuni 3 korda päevas otse kahjustatud piirkonda ja kasutage seda loputamiseks ning puhastamiseks. Kui on vaja sidet, kandke Leucillin otse sidemele.

Leucellin sisaldab hüpokloorhapet, mis on loomulikult oluline osa immuunsüsteemst. Terves organismis moodustavad selle happe valged verelibled ja see kaitseb keha erinevate mikroobide eest.
Hüpokloor on üks kõige tõhusamaid biotsiide, mida inimene tunneb. Kuigi see on täiesti ohutu, on see  toimelt peaaegu kohene ning bakteritel ei teki selle suhtes immuunsust/resistentsust.
Kuna hüpokloor on looduslik kemikaal, mis on kehas juba olemas, ei teki oomadel, kellel esineb teiste  toodetega naha tundlikkus, Leucillinile mingeid kõrvaltoimeid, seda on 100% ohutu kasutada tundlikes piirkondades, lõiked ja väiksemate  haavade puhul, ning on täielikult kahjutu , kui koduloomad võivad töödeldud piirkondi lakkuda .

Koostis: vesi (H20), hüpokloorhape,  (HOCl), naatriumkloriid (NaCl) Tootja ja pakendaja: Lyvlee Ltd, Inglismaa.

Sarnased tooted

Norwex mikrokiust lemmiklooma kinnas.

,   Laoseis: 8 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
14,99 € (25%)
19,99 €

Norwex lemmikloomarätik

,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 3-4 päeva ,   Maitse:
25,99 € (26%)
34,99 €
,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
17,99 € (10%)
19,99 €
,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 3-5 päeva ,   Maitse:
15,99 €
,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
4,41 € (10%)
4,90 €