Island of Pets trio 3x 80gr

Tootekood: 0282
Kaubamärk: Island of Pets
Laoseis: 2
Tarneaeg: 2-5 päeva
Hind:
11,30 €
Kogus: - +
   - või -   

Kuivatatud kilu:
Need nii väiksele kui suurele koerale suupärased kalad on 100% naturaalsed, sest koosnevadki ainult kalast. Kuivatamisel võetakse välja neist vaid vesi.

Kalamaius hernega:
Sisaldab 85% Saaremaa lähistelt püütud Läänemere kilu, mis annab tootele kasulikud oomega3-rasvhapped ning loomsed proteiinid. Ülejäänud 15% sisaldab hernest taimseteks kasuteguriteks.
 
Island of Pets kalamaius on ideaalne teie lemmiku treenimisel, kuna seda on võimalik kas anda terve tükina või murda sõrmede vahel sobilikuks suuruseks. Kalamaius on väga hea ka igapäevaseks lemmiku rõõmustamiseks, sest maitseb hästi ning sisaldab palju kasulikke rasvhappeid.
 
Kalamaius kõrvitsa ja kaeraga:
Kalamaius kõrvitsa ja kalaga on valgu-, süsivesiku- ja kiudaineallikas. See on maitsev, mõnusalt krõbisev ja põnevalt lõhnav maius, mida on mugav koerale pakkuda nii treeningus, lihtsalt preemiana või põnevates mängudes.
 
Kõrvits on suurepärane kalorivaene süsivesikuallikas. Kõrvitsas sisalduvad vitamiinid on kasulikud luude ja lihaste arenguks, sigimiseks ja naha-, soole- ja hingamisteede epiteeli ülesehitamiseks ja uuendamiseks. Tänu suurele kiudainesisaldusele aitab kõrvits reguleerida soolestiku liikumist ja immuunfunktsiooni.
 
Kaer on suurepärane süsivesiku- ja kiudaineallikas. Kaer sisaldab kaht tüüpi kiudaineid. Rikkalikult on esindatud lahustuvad kiudained, beeta-glükaanid, mis tasakaalustavad veresuhkrutaset, alandavad veres kolesterooli ning stimuleerivad immuunsüsteemi. Lahustumatud kiudained on elupaigaks ja toiduallikaks kasulikele bakteritele käärsooles ning nende käärimisel vabanevad lühikese ahelaga rasvhapped, mis on oluliseks energiaallikaks sooleepiteelirakkudele. Kaeras sisalduv asendamatu oomega-6 rasvhape on oluline terve naha ja karvkatte säilitamises.
Sarnased tooted
Mõnusalt krõmpsuvad kalamaiused hernega on tervislikud, hammastele head ja koerte lemmikud.
 
80-grammi

 

,   Laoseis: 6 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
3,90 €

Pikk jalutusrihm 25m, kahe käeaasaga

,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
25,50 €

Nuuskimispall

,   Laoseis: 8 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
15,99 €
,   Laoseis: 10 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
4,99 €
,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva ,   Maitse:
3,99 €